Вітання з Днем будівельника!

Дорогі колеги, студенти! Шановні працівники будівельної галузі!
Прийміть щиросердні вітання з нагоди професійного свята.
Вже другий рік Україна живе в умовах повномасштабного російського вторгнення. Агресор безжалісно руйнує наші міста і села, знищує унікальні творіння рук будівельників багатьох поколінь, позбавляє людей життя, житла, але не віри.
Любов до рідної землі і відданість своїй професії, творча жага творити є запорукою упевненості у світлому майбутньому країни – заможної, красивої, щасливої, відбудованої нашими руками і виплеканої нашою любов’ю.
photo 2023 08 12 06 15 16


Сьогодні маю приємну нагоду щиро подякувати колегам з професорсько-викладацького складу Інституту, які навіть за найскладніших умов воєнного часу залишаються мудрими наставниками, творчими і натхненними педагогами, усім нашим випускникам, які гідно представляють навчальний заклад на найважливіших будівельних майданчиках країни, діловим партнерам, завдяки яким маємо унікальну можливість наближати навчальний процес до найвищих світових стандартів і вдало поєднувати теорію і практику будівельної науки.
Бажаю мирного неба і можливості реалізувати усі свої найсміливіші і найамбітніші задуми і проекти.
Нехай професійне свято принесе вам примноження добра і щастя, а цілеспрямованість допоможе підкорити гідні вершини та буде запорукою досягнення обраної мети.
Дорогі вступники! Приєднуйтесь до нашого колективу! Обирайте професію майбутнього!
З повагою
Олексій Петроченко,
директор ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури»

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА