Вітання з Днем української державності!

Сьогодні, 28 липня, у день хрещення Київської Русі-України, Україна відзначає День української державності. Понад тисячу років державотворчому досвіду українців, нашій культурі, нашій самобутності, українському характеру.

І сьогодні українці мужньо й непереборно відстоюють державність, утверджуючи історичну справедливість: розквіт Української Державності, розпочатий ще понад тисячу років тому, був досягненням сили духу українського народу. Цей розквіт триває і нині, в умовах повномасштабної війни, у якій ми обов’язково переможемо!

Віримо у наших людей! Віримо у Збройні сили України! Віримо у Перемогу! Віримо у нашу Державу!

Кожного українця - з його святом, з Днем української державності!

З повагою

директор ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури»

Олексій ПЕТРОЧЕНКО

photo 2023 07 28 11 55 52