Вітаємо з днем народження радника прем'єр-міністра України Тимура Васильовича Саламаху

Шановний Тимуре Васильовичу!
Адміністрація та увесь колектив ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури», користуючись приємною нагодою, засвідчує Вам свою повагу і надсилає сердечні вітання з нагоди дня народження.
У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, щастя та нових здобутків на ниві служіння народові України.
Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами та теплом людських відносин, мрії втілюються в життя і приносять радість та задоволення, а доля щедро обдаровує Вашу оселю родинним теплом та добробутом під мирним небом рідної України.
З повагою
директор ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури»
Олексій Петроченко

Vsogo svitlogo