Колектив ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури» вітає  міністра  освіти і науки України Оксена Лісового з днем народження

lisovi

Шановний Оксене Васильовичу!

Прийміть сердечні привітання та найщиріші побажання з нагоди дня народження!

Нехай ніколи не згасають  прагнення до нових знань та звершень, а міцне здоров’я і мир на рідній землі будуть підґрунтям для нових щасливих життєвих горизонтів.

Переконані, що завдяки Вашій громадській позиції, патріотизму та наполегливості, підтримки з боку колег та однодумців реалізуються всі задуми та починання, спрямовані на впровадження вдалих змін і сучасних проєктів.

Перемоги Україні! Успішного розвитку і вдалих змін на краще освітянській галузі!

Олексій Петроченко,

директор ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури»