Спортивні змагання, присвячені 10-тій річниці створення Всеукраїнської громадської організації "Діаспора чеченського народу"

Масштабна спортивна подія відбулась 22-24 жовтня 2021 року в спортивному комплексі КНУБА – грандіозні змагання з різних видів спорту, присвячені 10-тій річниці створення Всеукраїнської громадської організації "Діаспора чеченського народу".

Серед організаторів спортивного форуму – голова ВГО «Діаспора чеченського народу» Даніл Гончаров, ректор Київського національного університету будівництва та архітектури Петро Куліков, директор Інституту інноваційної освіти КНУБА Олексій Петроченко, ГО “Вся Україна”.

«Це справжнє спортивне свято, у рамках якого спортсмени мають можливість не лише продемонструвати свої фізичні якості, а й зробити вагомий внесок у розбудову міжкультурного діалогу в Україні, відкриття українському суспільству та всьому світові Чеченської Республіки, її історії, культури та традицій, її прагнення до розвитку миролюбної, високоосвіченої нації. Дуже приємно, що саме наш навчальний заклад, де навчаються здобувачі освіти різних національностей, став центром цього надзвичайно цікавого і видовищного дійства», – наголосив Олексій Петроченко.