До учнів київської школи № 168 з інклюзивною освітою – з вітаннями та подарунками

Директор ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури» Олексій Петроченко разом з представником ГО “Вся Україна” Діаною Кузьміною відвідали школу I-III ступенів № 168 Оболонського району м. Києва з інклюзивною освітою.

Особливістю зазначеного навчального закладу є те, що разом зі звичайними школярами тут успішно навчаються діти із особливими потребами, для чого у школі створені всі необхідні умови.

Гості привітали вихованців зі святами, які українці відзначали нещодавно, та передали подарунки від Інституту та Громадської організації.

Дякуємо директору школи Наталії Кравчук за можливість привітати учнів. А школярам бажаємо успіхів у навчанні та реалізації усіх найсміливіших планів і цікавих проектів!

photo 2021 10 19 10 07 51