Відкритий чемпіонат Київської області з кікбоксингу WKA – популяризація спорту та профорієнтаційна робота

15 травня відбувся відкритий чемпіонат Київської області з кікбоксингу WKA та на кубок мера м.Бровари, гостем якого став директор ІІНО КНУБА Олексій Петроченко.

Звертаючись до учасників спортивного заходу з вітальним словом, Олексій Вячеславович назвав його доброю нагодою для популяризації кікбоксингу у світовому спортивному просторі, його актуальності для спортивного життя України та побажав спортсменам і їх тренерам нових спортивних висот.

У рамках заходу у представників ІІНО КУБА також була гарна можливість розповісти спортсменам та гостям чемпіонату про ВСП «Інститут інновації освіти КНУБА», пропоновані напрями підготовки здобувачів вищої освіти та акцентувати увагу на особливостях організації навчального процесу в Інституті, який максимально адаптований до потреб студентів та дає можливість здобути затребувані професії, поєднуючи навчання і роботу зі спеціальністю.

Як зауважила начальник відділу міжнародних зв’язків, профорієнтації та регіонального розвитку Людмила Казадаєва, оприлюднена інформація зацікавила потенційних здобувачів вищої освіти, які були присутні на спортивному святі.

photo 2021 05 17 08 37 04 2

photo 2021 05 17 08 37 04 3