Студентка ІІНО КНУБА Каміла Ісмаїлова отримали диплом переможниці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, а її науковий керівник Іннола Новикова - подяку

Кафедра економіки та менеджменту ІІНО КНУБА надіслала на конкурс три наукові роботи. Наукові керівники – д.е.н., професор Новикова І.А., д.е.н., професор Бєлова А.І. та к.п.н., доцент Кубанов А.І.

Наукова  робота студентки Каміли Ісмаїлової на тему:  «Роль органів місцевого самоврядування у менеджменті охорони здоров’я» справила гарне враження на журі та зайняла почесне 3 місце. Науковий керівник роботи -  доктор економічних наук, професор Іннола Новикова.

Цими днями Каміла Ісмаїлова отримали диплом переможниці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, а її науковий керівник Іннола Новикова – подяку.

img20210513 09101341 page 0001

img20210512 16052830 page 0001

Вітаємо! Нехай ця перемога надихає на нові наукові здобутки і професійні звершення!

Довідково: Основними завданнями Конкурсу, який проводився у два тури (перший тур – у закладах вищої освіти, листопад 2020 р. – січень 2021 р.; другий тур – у базових закладах вищої освіти, лютий – квітень 2021 р.) було виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей; формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя; стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді; розвиток науково-освітнього потенціалу молоді.

Всього до 15 лютого 2021 року на конкурс було подано 180 студентських наукових робіт від 238 авторів із 72 закладів вищої освіти.

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА