Курси з підвищення кваліфікації

Київський національний університет будівництва і архітектури проводить набір групи слухачів на курси з підвищення кваліфікації архітекторів в рамках проведення професійної атестації.

Початок навчання: 12 лютого 2024.
Група слухачів: 10-25 осіб
Загальний обсяг: 34 год.
Форма проведення: дистанційна та очна.
Термін навчання: 5 днів.
Категорія слухачів курсу: архітектори.

По завершенню навчання слухачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Проведення підвищення кваліфікації відбувається у відповідності до пункту 25 «Порядку проведення професійної атестації виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2011 № 554 (із змінами) та погоджених Міністерством розвитку громад та територій України програм підвищення кваліфікації, розроблених Київським національним університетом будівництва і архітектури, за напрямом професійної атестації архітекторів за видам робіт:

–«Розроблення містобудівної документації»

До навчального процесу залучається професорсько-викладацький склад Київського національного університету будівництва і архітектури, Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, науковці, провідні фахівці галузі.

Додаткова інформація за телефоном: (044) 597–19-79, (044) 597-19-87;

Подати заявку