ДОДАТКОВА РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПУ ДО МАГІСТРАТУРИ

ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ «МАГІСТР»

Інформуємо, що реєстрація для складання єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та/або єдиному вступному іспит (ЄВІ) вступників, які бажають взяти участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра у ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури» (далі – ІІНО КНУБА) триватиме з 12 липня до 1800 14 липня 2023 року.

Приймальна комісія здійснює реєстрацію за умови особистої присутності особи, яка бажає брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра або дистанційно.

За умови дистанційної реєстрації, у терміни, відведені для реєстрації, вступник має надіслати на офіційну електронну адресу Приймальної комісії ВСП «ІІНО КНУБА» Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. скановані копії (фотокопії):

  • Заповненої заяви-анкети з інформацією для оформлення екзаменаційного листка;
  • документа, що посвідчує особу, зазначеного в анкеті;
  • документа, що підтверджує інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків, або документа, що підтверджує причину невнесення до анкети інформації про РНОКПП;
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
  • довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у 2023 році;
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань). 

Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційний магістр має вказати населений пункт (перелік населених пунктів), у якому бажає пройти ЄФВВ та/або ЄВІ.

Представник приймальної комісії ІІНО КНУБА перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення. У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа та реєстраційної картки на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. У разі виявлення в екзаменаційному листку помилок вступник має звернутися до приймальної комісії. Якщо скановані копії бланка екзаменаційного листка та реєстраційної картки не надійшли на адресу, зазначену в анкеті, за два тижні до початку проведення ЄФВВ та/або ЄВІ вступник має звернутися до приймальної комісії, до якої надсилав реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень. Якщо ж під час перевірки документів буде встановлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії ІІНО КНУБА надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому. У темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по-батькові, шифр спеціальності, за якою планує продовжити здобуття освіти у магістратурі.

Телефон для консультацій: +380-44-597-19-77

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Чекаємо на вас за адресою: 03037, м. Київ-37, вул. Освіти, 4, кабінет 215.

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА