"Профорієнтаційна робота з абітурієнтами, молодшими спеціалістами, бакалаврами технікумів та коледжів, консультації з дипломниками, робочі зустрічі з представниками провідних землевпорядних організацій та агропідприємств, розробників програмного забезпечення та участь в екзаменаційній комісії і все це за три дні!" - завідувач кафедри Управління територіями ІІНО КНУБА Роман Третяк ділиться своїми враженнями від низки зустрічей в регіонах України.
Представник Інституту зустрівся зі студентами та викладачами, обговорили питання новітніх технологій дистанційного навчання, яке впроваджує в навчальний процес Інститут інноваційної освіти КНУБА, переваги навчання в Інституті та залучення успішних підприємств в процес стажування та перейняття досвіду студентами. Так, у Вінниці відбулась екскурсія по території ТОВ "Аналітика" , яке є розробником програмного забезпечення для геодезії, картографії, землеустрою та містобудування, що широко використовується в Україні та за кордоном. Результатом зустрічі стала домовленість про початок впровадження у навчальний процес національного програмного продукту. Роман Третяк висловив ініціативу про створення на базі кафедри Управління територіями ІІНО КНУБА центру стажування.
Унікальна композиція "Студенти на практиці" в стилі романтизму біля кабінету-музею землевпорядкування в Прилуцькому агротехнічному коледжі, де завідувач кафедри Управління територіями Роман Третяк та генеральний директор "Інституту землеустрою і земельно-правових відносин" Олександр Качуренко зустрілися з абітурієнтами та розповіли про переваги спеціальностей, перспективи та нові види робіт для землевпорядників, відповіли на запитання щодо новітніх технологій на виробництві та у освіті. "Інститут землеустрою і земельно-правових відносин" є переможцем конкурсу на кращу землевпорядну організацію 2018 року в Україні. Така співпраця відкриває нові можливості для студентів та викладачів у впровадженні найновіших технологій у навчальний процес.
Успішне навчання завершується екзаменом. Гості стали членами екзаменаційної комісії для першого випуску бакалаврів.
А після закінчення іспиту відбулося студентів спілкування з провідними практиками та теоретиками землеустрою та оцінки земель.
«Робочі зустрічі у різних куточках України – це, насамперед, можливість особисто поспілкуватися і з нашими майбутніми абітурієнтами, розповісти їм про переваги отримання вищої освіти саме у нашому Інституті. Але, окрім того, це і унікальна можливість з перших вуст почути про проблеми, які цікавлять практикуючих землевпорядників, у тому числі і щодо навчання спеціалістів галузі», - розповідає Роман Третяк.