Директор Інституту інноваційної освіти КНУБА, кандидат технічних наук Олексій Петроченко, заступник директора з педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та дистанційного навчання, доктор економічних наук, професор Іннола Новикова, завідувач кафедри архітектурно-проектної справи Олексій Ященко у рамках проведення профорієнтаційної роботи відвідали Житомир.
Представники Інституту зустрілися з керівництвом, викладачами здобувачами освіти трьох провідних навчальних закладів регіону - ВСП Житомирський технологічний фаховий коледж КНУБА, ВСП «Фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну Поліського національного університету», Житомирського агротехнічного фахового коледжу.
Мета візиту - ознайомлення студентів з напрямами підготовки, які пропонує ВСП «Інститут інноваційної освіти КНБА», особливостями організації навчального процесу та численними перевагами, які мають студенти.
Представники Інституту розповіли, що навчальний процес в Інституті максимально адаптований до потреб студентів, котрі, як правило, суміщають роботу за спеціальністю і навчання. Вони мають гнучкий графік занять та сесій за скороченими термінами. Також мають можливість обрати оптимальну для себе форму навчання – денну, заочну, дистанційну, змішану.
Присутні на зустрічі студенти коледжу виказали жвавий інтерес до умов прийому, цікавилися різними формами навчання, його вартістю.
«Знання та професійні навички, які отримують студенти 2,3 рівнів акредитації, є особливо затребуваними на ринку праці. Проте сучасні реалії цього ринку диктують і інші вимоги. Зокрема, якщо молода людина хочете розвиватися, розширювати свій кругозір і бути впевненою у завтрашньому дні, рухатися далі, займати керівні посади, потрібно задуматися про отримання вищого освітнього рівня.
Саме для таких людей – цілеспрямованих, амбітних, розумних щороку відкриває свої двері Інститут інноваційної освіти, який є відокремленим структурним підрозділом КНУБА, - розповідає за підсумками зустрічі Олексій Петроченко. – Ми з задоволенням приймаємо на навчання випускників коледжів, зокрема, і житомирських, адже, як правило, вони вже мають гарну теоретичну базу і часто працюють за фахом, а це означає, що упевнені у правильному виборі професії».