Інститут інноваційної освіти КНУБА – Сумський державний університет: обмін досвідом, перспективи співпраці

Заступниця директора з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та дистанційного навчання, професорка Іннола Новикова у складі делегації Київського національного університету будівництва і архітектури відвідала Сумський державний університет.
У програмі візиту – зустріч з керівництвом закладу вищої освіти, викладачами, здобувачами освіти, обговорення актуальних проблем розвитку вищої освіти в Україні, обмін досвідом, зокрема, щодо організації якісного навчального процесу в умовах карантинних обмежень, спричинених поширенням коронавірусноїї інфекції, забезпечення ефективного поєднання різноманітних форм навчання із залученням новітніх інформаційних технологій.
У рамках візиту представники делегації взяли участь у міжуніверситетській конференції, а також оглянули університетське містечко, ознайомились з новими технологіями навчання та розвитку студентів.
«Під час спілкування ми обмінялися досвідом проведення лекційних, лабораторних та практичних занять у дистанційному режимі, ідеями щодо покращення навичок для ефективної роботи зі студентами, обговорили проблеми навчання іноземних студентів, самомотивації і мотивації студентів та багато іншого, – розповідає Іннола Новикова. – Адже наш навчальний заклад має багаторічний і успішний досвід щодо використання інноваційних технологій навчання, у тому числі дистанційних та змішаних форм. Таке спілкування є дуже корисним і перспективним».

2021 10 20 16 08 53 654

2021 10 20 16 08 53 567