Дружиніна Ірина Василівна

Освіта: Дружиніна Ірина Василівна. Формування системи оцінки мотивації персоналу будівельних підприємств : Кандидат економічних наук : спец.. 08.00.04 - Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) : захищена 2020-12-16. Київський національний університет будівництва і архітектури. – Київ

Праці:

1. Дружиніна І.В., Михайлова Ю.В. Модернізація аналітичних індикаторів системи мотивації персоналу підприємств – учасників девелоперського будівельного проекту // Управління розвитком складних систем: зб. наук. праць. Вип. 43. К.: КНУБА, 2020. С. 141–147.
  2. Druzhynina I.V. Directions of reorganization of economic and management regulations for evaluation and motivation of construction company personnel // Středoevropský vĕstnĺk pro vĕdu a výzkum, Central European journal for science and research. Praha, ČR Czech Republic, 2019. № 12 (64). рр. 19-25.
  3. Druzhynina I.V. Structural and economic-managerial changes in providing a system of motivation of construction company personnel // Zbiór prac naukowych «Nauka i studia». Przemyśl, Poland, 2019. Vol.12. рр. 26-32.
  4. Дружиніна І.В. Економіко-аналітичні інновації в забезпеченні оцінки продуктивності та мотивації персоналу будівельних підприємств // Шляхи підвищення ефективності будівництва в умовах формування ринкових відносин: зб. наук. праць. Вип. 38. Ч.2. К.: КНУБА, 2019. С. 41–51.
  5. Дружиніна І.В. Зміна змісту ієрархії завдань менеджменту персоналу в стратегічному полі трансформацій будівельного підприємства // Управління розвитком складних систем: зб. наук. праць. Вип. 42. К.: КНУБА, 2020. С. 169–175.
  6. Менеджмент: електронний курс для студентів спеціальності «Економіка» і «Менеджмент»/ Платформа дистанційного навчання ВСП «Інститут інноваційного навчання Київського національного університету будівництва і архітектури».
  7. Корпоративне управління: електронний курс для студентів спеціальності «Економіка» і «Менеджмент»/ Платформа дистанційного навчання ВСП «Інститут інноваційного навчання Київського національного університету будівництва і архітектури».
  8. Економіка праці та соціально-трудові відносини: електронний курс для студентів спеціальності «Економіка» і «Менеджмент»/ Платформа дистанційного навчання ВСП «Інститут інноваційного навчання Київського національного університету будівництва і архітектури».
  9. Управління персоанлом: електронний курс для студентів спеціальності «Економіка» і «Менеджмент»/ Платформа дистанційного навчання ВСП «Інститут інноваційного навчання Київського національного університету будівництва і архітектури».
  10. Етика та соціальна відповідальність бізнесу: електронний курс для студентів спеціальності «Економіка» і «Менеджмент»/ Платформа дистанційного навчання ВСП «Інститут інноваційного навчання Київського національного університету будівництва і архітектури».
  11. Druzhynina I.V. Key Performance Indicators in the system of evaluation and motivation of construction personnel // Materials of the International scientific and practical conference «Prospective issues of world science». Economic science. - Sheffield (UK): Science and education LTD, 2020. Р. 15-17.
  12. Druzhynina I.V. Economic and organizational features of updating the tools of work motivation from the standpoint of "management by objectives" // Материали за XVІ международна научна практична конференція «Перспективни въпроси на световната наука». Икономики. София: Бял ГРАД-БГ, 2020. С. 23-25.
  13. Дружиніна І.В. Система оцінювання продуктивності стимулювання персоналу як компонента мотиваційного менеджменту // Матеріали Всеукраїнської наук.-практ. конф. «Сучасний стан та перспективи розвитку економіки, логістики та технологій в Україні». Ніжин: Північний міжрегіональний науковий центр НААН України, 2020. С. 16.
  14. Дружиніна І.В. Залучення сучасних підходів та форматів менеджменту підприємства учасника виробничо- інноваційного кластеру // Просторовий розвиток територій: традиції та інновації: матеріали ІІ Міжнар. наук.-практ. конф. К.: ДКС Центр, 2020. С.139-141.
  15. Druzhynina I.V. Improving the system of work motivation for the enterprise: components of qualimetric tools for personnel evaluation // Materialy Miedzynarodowej naukowi-praktycznej konferencji «Nauka i edukacja bez granic». Przemyśl: Nauka i studia, 2019. С.39-41.
  16. Druzhynina I.V. Update the system of work motivation for the enterprise-participant of the development construction project // Materiály XIV Mezinárodní vĕdecko - praktická konference «Vědecký průmysl evropského kontinentu», Volume 5: Praha. Publishing House «Education and Science», 2019. С. 46-48.
  17. Дружиніна І.В. Варіанти реструктуризації системи управління будівельним підприємством на основі процесно-орієнтовних фукціоналів мотивації персоналу // Матеріали Всеукр. наук.-практ. конф «Сучасні управлінські технології в умовах трансформації соціально-економічних відносин». ІваноФранківськ : Методичний центр будівництва і сучасних технологій, 2018. С.73-76.