Історія та діяльність кафедри

Діяльність Кафедри розпочато з 1993 року в складі створеного Факультету підвищення кваліфікації та перепідготовки фахівців, з 2005 року – Кафедра будівництва і архітектури Інституту післядипломної освіти КНУБА, і з 2015 року – Кафедра будівництва та інформаційних технологій Інституту інноваційної освіти КНУБА.

 

Головними напрямки діяльності є підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації фахівців з метою отримання ними вищого освітнього рівня, нової кваліфікації, нової спеціальності на основі раніше отриманих.

 

Кафедра будівництва та інформаційних технологій є випусковою кафедрою за освітніми програмами «Промислове і цивільне будівництво» , «Міське будівництво і господарство» та «Автомобільні дороги, вулиці та дороги населених пунктів». 

Підготовка фахівців здійснюється за освітніми рівнями «бакалавр», «магістр».

Навчання проводиться за такими напрямами підготовки:

Галузь знань:19 «Архітектура та будівництво»

Спеціальність: 192 «Будівництво та цивільна інженерія»

Освітні програми:

«Міське будівництво та господарство» (МБГ)

«Промислове і цивільне будівництво» (ПЦБ)

«Автомобільні дороги, вулиці та дороги населених пунктів»

 

Окрім освітньої діяльності, Кафедра будівництва та інформаційних технологій провадить  наукову, методичну, міжнародну та профорієнтаційну діяльність.

© Інститут інноваційної освіти КНУБА
https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/pkv-games/ https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/bandarqq/ https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/dominoqq/ https://adlgaward.id/wp-content/uploads/-/pkv-games/ Pkv Games https://sahivsoc.org/FileUpload/-/pkv/ https://sahivsoc.org/FileUpload/-/dominoqq/ https://sahivsoc.org/FileUpload/-/bandarqq/ https://dailycrm.my.id/wp-content/uploads/pkv-games/
slot1131 slot 5k Robopragma PG Soft aduq gb777 ying77 slot777 bandarqq dominoqq gb777 mixparlay pkv games poker qq slot raffi ahmad bandarqq dominoqq pkv games poker qq bandarqq slot raffi ahmad pkv games bandarqq bandarqq bandarqq