Участь у Фестивалі Архітектури і Будівництва

Сьогодні, 29 жовтня, у новому, четвертому павільйоні Міжнародного Виставкового Центру розпочав роботу Фестиваль Архітектури та Будівництва, участь у якому взяли представники ІІНО КНУБА.

Упродовж трьох днів в рамках Фестивалю - насичена програма заходів, зустрічі з топовими архітекторами та дизайнерами України, Нідерландів, Канади, Іспанії та інших країн.

«Основною ідеєю Фестивалю Архітектури та Будівництва – є перетворення традиційної будівельної виставки в багатопрофільний бізнес – простір, на якому збираються найактуальніші та нові напрями в урбаністиці, архітектурі, будівництві, дизайні, благоустрої. Цього року обрано чотири основні напрямки фестивалю: Урбаністика; Архітектура, дизайн; Active house, «Розумний будинок»;Інклюзія, доступність, універсальний дизайн, - розповідає завідувач кафедри архітектурно-проектної справи ІІНО КНУБА, кандидат архітектури, доцент Наталія Юріївна Авдєєва. - Під кожний з цих напрямків готуються фестивальні заходи, які максимально охоплюють актуальні проблеми та цільову аудиторію.

ІІНО КНУБА, як провідному закладу вищої освіти будівельного профілю, участь у заходах подібного формату дуже важлива. Адже це не просто виставка, а новий формат професійного заходу, який задовольняє потреби всіх учасників будівельного ринку, у тому числі і щодо впровадження новітніх освітніх технологій, які є найбільш ефективними при підготовці фахівців будівельного напрямку».

IMG 20191029 140426

IMG 20191029 143128

IMG 20191029 144556

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА