Конкурс проводився з метою презентації досягнень архітектурних шкіл України і зарубіжжя та обміну професійним досвідом. Учасників привітав заступник міського голови Рівного Віталій Герман, а також ректор НУВГП.
Загалом, у огляді-конкурсі взяли участь 26 архітектурних шкіл з різних міст України, а також Азербайджану, Білорусії, Лівану, що представили понад 300 найкращих дипломних проектів студентів архітектурних і дизайнерських спеціальностей у 10 номінаціях, які компетентним журі були відзначені дипломами 1-, 2- і 3-го ступенів.
Цього року ВСП «Інститут інноваційної освіти КНУБА» вперше взяв активну участь в огляд-конкурсі дипломних проектів (робіт) бакалаврів та магістрів, а також у роботі референтури з номінації «Громадські споруди».
Лауреатами конкурсу дипломних проектів від ВСП «Інститут інноваційної освіти КНУБА» за напрямом «Архітектура» стали 4 дипломних проекту (роботи). За оцінками компетентного журі на чолі з Президентом Національної спілки архітекторів України В. Гусаковим дипломами 2-го і 3-го ступенів були відзначені такі проекти:
БАКАЛАВРИ:
1) «Готель у місті Києві», Труба Любов Петрівна (д.арх., доц. Г.Л. Ковальська);
2) «Спортивно-оздоровчий комплекс у місті Черкаси», Ликова Єлизавета Сергіївна (д.арх., доц. Г.Л. Ковальська);
МАГІСТРИ:
1) «Готельно-офісний комплекс в м. Києві», Тельнюк Олена Ігорівна (д.арх., доц. Г.Л. Ковальська);
2) «Національний діловий центр у м. Києві», Мегем Сергій Віталійович (ст. викладач С.Г. Бібер, д.арх., доц. Г.Л. Ковальська);
Вітаємо наших дипломантів та керівників проектів з відзнаками! Окреме вітання Н.Ю. Авдєєвій, яка у складі авторського колективу отримала диплом Академії Архітектури за актуальність архітектурної розробки «Концепція реновації слов’янського коледжу Національного авіаційного університету».
На конкурсі-огляді також відбулася виставка навчально-методичних та наукових матеріалів: підручників, посібників і монографій, де ВСП «ІІНО КНУБА» теж взяв участь.
Представники ВСП «ІІНО КНУБА» (завідувач кафедри АПС к. арх. доц., Н.Ю. Авдєєва та викладач М.О. Фіонова) взяли участь у пленарному засіданні Міжнародної науково-практичної конференції «Архітектура, освіта, і наука в Україні і світі: досвід і перспективи розвитку», у семінарі з проблем архітектурної освіти «Проблеми та особливості підготовки магістрів архітектури на сучасному етапі», а також ознайомилися з роботами фіналістів Міжнародного студентського конкурсу «Rivne Revital 2019» та відвідали архітектурні пам’ятки Волині. Зокрема, пам’ятку архітектури та містобудування історичного значення у смт Олика та Тараканівський форт у м. Дубно.