23 січня 2019 року у рамках Програми академічних обмінів iменi Фулбрайта в Українi в Інституті інноваційної освіти КНУБА  відбувся семінар на тему “IQ Testing in the United States”.

Участь у ньому взяли викладачі Університету, аспіранти.

Спікер семінару, професор Джозеф Куш із університету Дюкейн, м. Пітсбург, штат Пенсільванія, який є директором докторської програми з технології навчання та лідерства, поділився цікавим досвідом оцінювання пізнавальних здібностей людей засобами тестування IQ, який широко практикується  у Сполучених Штатах.

16 січня 2019р. успішно завершили навчання слухачі курсу підвищення кваліфікації за програмою" Бухгалтерський облік і аудит ".
Під час навчання слухачі виконали власні навчальні проекти та успішно склали комплексний залік.
Бажаємо Випускникам успішного працевлаштування, творчих успіхів, натхнення та розвитку!
Адміністрація Інституту інноваційної освіти КНУБА!

20 грудня 2018 року у Відокремленому структурному підрозділі «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури» вперше в історії Інституту відбулося урочисте вручення диплом освітнього рівня «магістр». Випускники за освітньо-професійною програмою «Менеджмент» отримали дипломи з рук директора ВСП «ІІНО КНУБА» доктора наук, професора Никитюка Олександра Андрійовича.  Звертаючись до випускників Олександр Андрійович відмітив, що отримані в Інституті знання дозволять їм гідно виконувати свої професійні обов’язки, втілити в життя власні мрії та сподівання. Побажали випускникам подальших успіхів перший заступник директора ВСП «ІІНО КНУБА», кандидат наук Даневич Олександр Степанович, завідувач кафедри економіки та менеджменту, доктор наук, доцент Новикова Іннола Вікторівна, провідні викладачі кафедри економіки та менеджменту – доктор наук, доцент, професор кафедри Бєлова Алла Іванівна та кандидат наук, доцент, доцент кафедри Кубанов Руслан Анатолійович. Щиро вітаємо випускників із завершенням навчання, з подоланням чергової сходинки на шляху вагомих професійних перемог і досягнень та бажаємо успіхів, натхнення і прихильності долі!

У рамках Програми академічних обмінів iменi Фулбрайта в Українi 23 січня 2019 року в Інституті інноваційної освіти КНУБА відбудеться семінар на тему "IQ Testing in the United States".

Спікером семінару виступатиме Джозеф Куш, професор програми з навчальних технологій у Школі освіти (Пітсбург), який є директором докторської програми з технології навчання та лідерства.

Мета семінару - ознайомлення з можливостями оцінювання пізнавальних здібностей людей засобами тестування.

Результати тестів інтелекту є оцінками інтелекту. На відміну від, наприклад, відстані та маси, конкретної міри інтелекту неможливо досягти, враховуючи абстрактний характер поняття " інтелект ". Хоча питання про успадковуваність IQ досліджувалося протягом майже століття, все ще існують дискусії щодо значення оцінок спадковості та механізмів успадковування. 

Оцінки IQ використовують для оцінки загальних здібностей  при виборі університету та оцінки кандидатів на роботу. Навіть коли студенти підвищують свої бали на стандартизованих тестах, вони не завжди покращують свої пізнавальні здібності - такі як пам'ять, увага та швидкість.  У дослідницьких контекстах результати тестування вивчалися як предиктори результативності та ефективності  роботи

  10 грудня у Стокгольмській концертній залі відбулося урочисте вручення Нобелівські премії 2018 року з економіки, фізики, хімії та медицини.
  Участь у заході, який традиційно збирає найкращих представників науки,культури та мистецтва з усього світу, на запрошення Нобелівського комітету взяли ректор Київського національного університету будівництва і архітектури професор Петро Мусійович Куліков та професор Никитюк Олександр Андрійович, професор Линовицька Олеся Вікторівна. За церемонією стежили півтори тисячі гостей. Серед них - члени сім'ї Нобелівських лауреатів, представники шведського уряду, різних наукових організацій. Його висвітлювати ЗМІ усього світу. Відкрив церемонію голова правління Нобелівського фонду Карл-Хенрік Хелдін.

Сторінка 1 із 12

© 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper