З 14 березня до 11 квітня усі, хто планує вступати до закладів вищої освіти на бакалаврські програми, матимуть змогу зареєструватися для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ) 2024 року.

НМТ 2024

Шановні жінки!

З нагоди весняного свята – Міжнародного жіночого дня 8 березня, я хочу від усього серця привітати вас з цим особливим днем!

Ви, наші шановні жінки, є невтомними творцями атмосфери тепла, затишку і взаєморозуміння у нашому колективі. Ваша робота, енергія та турбота додають кольору кожному дню і дарують нам всім натхнення для досягнення нових вершин.

Нехай цей чудовий весняний день принесе вам море радості, незабутніх вражень та найтепліші побажання. Бажаю вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, творчого натхнення та найбільшого щастя у вашому житті.

Щиро вітаю вас зі святом 8 березня! Хай кожен день вашого життя буде наповнений радістю, коханням та успіхами!

З найкращими побажаннями,

Шкуратов О.І.
Директор ВСП ІІНО КНУБА

1photo 2024 02 23 22 51 04

24 лютого, на світанку, два роки тому мирні українські міста і села здригнулися від масованих ракетних атак і обстрілів ворога. Страх і біль прийшли у кожну українську родину.

Не одразу зрозуміли, усвідомили, повірили, що це війна, що нас підступно атакує сусідня країна, яка так довго нав’язувала українському народу міф про свої братські почуття і прагнення.

Але ворог дуже швидко продемонстрував своє справжнє обличчя. Наш жах змінився на гнів. Лють породила відвагу. Відвага продемонструвала ворогу і всьому світові приклади мужності, стійкості, сміливості та єдності перед жорстоким ворогом, що переважає чисельно, технічно.

Не маючи спроможності перемогти на полі бою, російська держава-терорист вже впродовж двох років вдається до варварських обстрілів українських міст та критичної інфраструктури. Більшість ракетних атак націлені на цивільні об’єкти. Руйнуючи нашу енергетику, російські терористи прагнуть спричинити в Україні гуманітарну катастрофу та суспільний хаос, знищити економіку та позбавити міста життя.

Але наш народ незламний. Україна вистояла й щосекунди дає відсіч російським загарбникам.

Вшановуємо велику людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість наших захисників, волонтерів, надзвичайників, медичних працівників, представників критичної інфраструктури, які мужньо утримують свою ділянку фронту, надаючи можливість країні жити, працювати.

Я вдячний кожному викладачу нашого Інституту за вашу роботу під час тривог і блекаутів, за самовіддане бажання не лише надавати освітні послуги, а й підкорювати нові вершини науки, за вашу допомогу фронту.

Глибока шана усім нашим студентам і випускникам, які сьогодні боронять рідну країну зі зброєю в руках. І тим, хто в авангарді команди, яка відновлює зруйновані війною міста і села.

Кожен із вас своїм прикладом і на своєму місці наближає нашу Перемогу.

Вічна шана полеглим воїнам і тим цивільним, життя яких забрав підступний ворог.

Нині у небесному війську України вже не сотня, а тисячі незламних, нескорених, незабутніх лицарів світла.

Нехай пам’ять про всіх полеглих згуртує нас, додасть сили та волі для боротьби за нашу незалежність.

Слава Україні! Слава кожному нашому герою! Разом переможемо!

Олексій ШКУРАТОВ,
доктор економічних наук, професор,
директор ВСП «Інститут інноваційної освіти
Київського національного університету будівництва і архітектури»

photo 2024 03 04 10 49 52 2

Сьогодні день народження у доктора економічних наук, професора, Заслуженого працівника освіти України, ректора КНУБА Петра Мусійовича Кулікова.

Шановний Петре Мусійовичу!

Колектив Інституту інноваційної освіти приєднується до численних щиросердних вітань, які сьогодні лунають на Вашу адресу.

Висловлюємо Вам свою повагу і слова вдячності за щоденну плідну і конструктивну роботу на відповідальній посаді керівника Київського національного університету будівництва та архітектури, який в складних умовах воєнного часу не лише зберіг статус одного із лідерів вищої освіти країни, а й став потужним центром волонтерського руху, об’єднав викладачів, студентів, випускників різних років, які стали на захист України і своїми донатами, благодійними справами та зі зброєю у руках боронять  рідну землю.

Дякуємо за мудрість і інтелігентність, за служіння інтересам держави, виховання талановитої і перспективної молоді, за розвиток і примноження досягнень університету.

Бажаємо Вам міцного здоров’я та впевненого руху до реалізації усіх поставлених цілей. Нехай ніколи не вичерпується Ваша особиста людська принадність, доброта, відкритість, порядність, толерантність, прагнення прийти на допомогу. Нехай залишається незмінним Ваше найвище кредо – вірно служити Університету і його людям.

Божого благословення, родинного благополуччя, які надихатимуть на подальшу керівну, наукову, освітню діяльність, сміливі, цікаві і результативні починання, в яких наш колектив завжди Вас підтримуватиме!

Колектив ВСП «Інститут інноваційної освіти
Київського національного університету будівництва і архітектури»

Сторінка 1 із 176