Новини кафедри

Відкрита лекція з дисципліни «Управління транспортними системами міста»

30 березня 2018 року було проведено відкриту лекцію з дисципліни «Управління транспортними системами міста» кандидатом технічних наук, доцентом кафедри будівництва та інформаційних технологій Дубовою Світланою Вольтівною

На кафедрі будівництва та інформаційних технологій 27 березня відбувся захист дипломного проекту

Найважливіша професійна подія 2018 року в галузі будівництва і архітектури!

Головна українська виставка передових технологій і матеріалів для будівництва INTER BUILD EXPO 2018, яка відбудеться 20 - 23 березня 2018 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15)