Наукова робота кафедри

       Основними напрями наукової діяльності кафедри будівництва та інформаційних технологій є дослідженняінженерно-технічних проблем формування життєвого середовища, що включає конструювання систем населених місць, їх планування й забудови.

       В межах спеціальності МБГ проводиться розроблення методології аналізу та синтезу різноманітних типів містобудівних об'єктів, створення теоретичних підстав сучасного містобудування, обґрунтування державної містобудівної політики, інформаційного забезпечення містобудівної діяльності.

       В межах спеціальності ПЦБ проводяться теоретичними та експериментальні дослідження будівельних конструкцій із різних матеріалів, споруд різного призначення, об'ємно-планувальних та конструктивних рішень промислових, цивільних, транспортних, та інших споруд, будівель та  їх комплексів, а також дослідженнями у сфері раціонального проектування і  умов експлуатації будівельних конструкцій, споруд, будівель, їх комплексів у наземному й підземному будівництві.

   

  Міжнародна робота кафедри

  Співробітники кафедри приймають активну участь у міжнародних конференціях, громадських та освітніх проектах, науково-освітніх програмах.

  Розвиваються програми міжнародного обміну, подвійних дипломів і стажування студентів кафедри в закордонних університетах.

  Налагоджені зв'язки із спорідненими кафедрами вишів країн ЄС та Азії.

  ukende
  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper