Вітаємо колег-архітекторів! Запрошуємо в ІІНО КНУБА здобути професію, яка відкриває нові кар’єрні можливості, надихає на творчі здобутки!

У День архітектури України, який традиційно святкується 1 липня, ми щиро вітаємо наших студентів, викладачів, випускників усіх часів, - людей, які поєднують у своїй професії творчість і ремесло, поезію і науку… Нехай люди отримують радість від створених вами шедеврів! Нехай ваші незвичайні геніальні задуми завжди втілюються в життя! 

Ми чекаємо від вас нових чудес світу! А нових творців прекрасних архітектурних шедеврів чекаємо в ІІНО КНУБА, де готують фахівців високого класу – амбітних і успішних!

 «У всі часи професія архітектора була затребуваною, а її представники – шановними людьми. Адже вона розвиває людину не лише з точки зору гуманітарно-технічної, а й з творчої, надає можливості постійного зростання. Це всебічно обдаровані люди, які можуть працювати за багатьма напрямками. Відомо, коли архітектори ставали видатними музикантами, художниками. Їх праця в усі часи захоплювала, надихала, - розповідає кандидат архітектури, доцент, завідувачка кафедри архітектурно-проектної справи ІІНО КНУБА Наталія Юріївна Авдєєва.

В ІІНО КНУБА архітекторів готують на кафедрі архітектурно-проектної справи. В процесі навчання та екзаменаційних іспитів ми маємо можливість переконатися у тому, наскільки талановиті наші студенти, витвори їх рук вражають витонченістю, естетичною привабливістю. У кожному нашому структурному підрозділі – Житомирський технологічний коледжМиколаївський будівельний коледжКам’янець-Подільський коледж будівництва, архітектури та дизайнуВінницький коледж будівництва і архітектури, є творчі лабораторії, де працює дуже багато талановитих студентів.

Випускників-бакалаврів ми запрошуємо до нашого Інституту для здобуття повної вищої освіти. Переважна більшість використовує цей шанс навчатися у професіоналів високого класу, практиків, які допоможуть стати справжніми фахівцями, затребуваними і конкурентоспроможними».

(Про умови вступу до ІІНО КНУБА читайте ТУТ)

Довідково. Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи архітекторів та містобудівників, їх творчих спілок, працівників проектних організацій і місцевих органів містобудування та архітектури…» згідно з Указом Президента України «Про День архітектури України» від 17 червня 1995 року № 456/95.

В Україні налічується близько 14 тисяч пам’яток архітектури, 46 великих історичних культурних заповідників і більше 1000 об’єктів паркового мистецтва.

Найбільшу кількість пам’ятників архітектури можна знайти у Львові. Зокрема, в місті збережено близько двох з половиною тисяч пам’яток історії та архітектури. У 1998 році місто було внесено до світової спадщини ЮНЕСКО.

IMG 20190627 134352

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА