Склад кафедри

На кафедрі архітектурно-проектної справи працює 15 викладачів, із них 2 доктора наук, 6 кандидатів наук, 1 старший викладач, 6 викладачів.

Kovalska

Завідувач кафедри
    Ковальська Гелена Леонідівна

Доктор архітектури, доцент.
    Автор наукових робіт:

Закінчила у 1998 році Київський державний технічний університет будівництва і архітектури, доктор архітектури з 2016 року, доцент з 2011 року. Має більше 50 наукових праць, у тому числі монографію, підручник і три наукових посібники з грифом МОН України. Підготувала до захисту, як науковий керівник, двох кандидатів архітектури. З 2008 року працювала доцентом, з 2016 року - професором на кафедрі дизайну архітектурного середовища КНУБА. Є членом спеціалізованої вченої ради по захисту дисертацій у Харківському національному університеті будівництва та архітектури.

ukende