Склад кафедри


На кафедрі цивільної інженерії працює 31 викладач, із них 8 докторів наук, професорів, 21 кандидатів наук, доцентів і 2 викладачі.

 

Завідувач кафедри
Зінич Петро Лукинович
 

Кандидат технічних наук, доцент

 

Закінчив в 1997 році Київський інженерно-будівельний інститут, спеціальність – теплогазопостачання і вентиляція. За фахом – інженер-будівельник, кандидат технічних наук з 1989 року, доцент з 1993 року. Академія будівництва України 28 жовтня 2008 року обрала дійсним членом Академії будівництва України по відділенню «Міське будівництво».

З 1974 року по теперішній час працює в Київському національному університеті будівництва і архітектури стажером-дослідником, асистентом і доцентом кафедри теплогазопостачання і вентиляції КНУБА, заступником декана санітарно-технічного факультету КНУБА понад 15 років, доцентом кафедри інженерних систем будівель і споруд, заступником директора з навчально-методичної роботи Інституту післядипломної освіти КНУБА, завідувачем кафедри цивільної інженерії Інституту інноваційної освіти КНУБА. Загальний стаж роботи в сфері освіти понад 40 років. Має понад 80 наукових і науково-методичних праць, в тому числі 2 підручники, 3 учбових посібники з грифом МОН України.

Колектив кафедри:
Гламаздін Павло Михайлович, доцент
Довгалюк Володимир Борисович, кандидат технічних наук, професор
Приймак Олександр Вікторович, доктор технічних наук, професор
Тугай Ярослав Анатолійович, кандидат технічних наук, доцент
Швачко Наталія Анатоліївна, кандидат технічних наук, доцент
Рибачов Сергій Григорович, викладач, вчений секретар кафедри
Шуваєва-Нечипорук Ольга Юріївна, викладач

© 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper