Склад кафедри

На кафедрі цивільної інженерії працює 31 викладач, із них 8 докторів наук, професорів, 21 кандидатів наук, доцентів і 2 викладачі.

Завідувач кафедри
Зінич Петро Лукинович

Кандидат технічних наук, доцент

Закінчив в 1997 році Київський інженерно-будівельний інститут, спеціальність – теплогазопостачання і вентиляція. За фахом – інженер-будівельник, кандидат технічних наук з 1989 року, доцент з 1993 року. Академія будівництва України 28 жовтня 2008 року обрала дійсним членом Академії будівництва України по відділенню «Міське будівництво».

З 1974 року по теперішній час працює в Київському національному університеті будівництва і архітектури стажером-дослідником, асистентом і доцентом кафедри теплогазопостачання і вентиляції КНУБА, заступником декана санітарно-технічного факультету КНУБА понад 15 років, доцентом кафедри інженерних систем будівель і споруд, заступником директора з навчально-методичної роботи Інституту післядипломної освіти КНУБА, завідувачем кафедри цивільної інженерії Інституту інноваційної освіти КНУБА. Загальний стаж роботи в сфері освіти понад 40 років. Має понад 80 наукових і науково-методичних праць, в тому числі 2 підручники, 3 учбових посібники з грифом МОН України.

Колектив кафедри:
Гламаздін Павло Михайлович, доцент