Свій день народження сьогодні святкує провідний фахівець навчального відділу Ірина Швець.

Шановна Ірино Степанівно!

Прийміть вітання та побажання міцного здоров’я, а також — достатку та гармонії, добробуту в домі, щастя в сім’ї. Нехай все, що Ви побажаєте сьогодні, неодмінно збувається, а доля дарує приємні сюрпризи.

180

Вітання з днем народження сьогодні адресуємо провідному фахівцю навчального відділу Ірині Казнозій.

Шановна Ірино Петрівно!

Бажаємо, щоб здоров’я було міцним, доля - щасливою, щоб нічого важливого не було втрачено, а всі плани та мрії збувалися.

Нехай Ваш дім буде повною чашею, робота йде на лад, а навколо завжди будуть готові підставити плече рідні та друзі.

Будьте щасливі!

avzin

Вітаємо з днем народження керівника сектору з проведення консультаційно-профорієнтаційної роботи у м.Вінниці Ірину Дружиніну.

Шановна Ірино Василівно!

Прийміть наші поздоровлення з днем народження! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, та благополуччя, невтомності та нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності, успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів. Бажаємо, щоб робота приносила Вам радість. Щоб Ваші старання були виправдані вдячністю Ваших студентів. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

e9e534b1017677accb783be99e1cdea1

Шановний Денисе Олеговичу!

Від усього серця зичимо Вам міцного здоров’я, справжнього щастя, сімейного благополуччя, натхнення на нові творчі і професійні здобутки. Бажаємо, щоб на Вашому шляху не було нездоланних перешкод, а усе хороше, що Ви робите з душею, щоб поверталося сторицею!

Нехай засіяні Вами зерна знань щедро заколосяться нивою талановитих учнів!

bouquet delivery6 500x500

Одразу двоє наших колег сьогодні святкують свої дні народження. Щиросердні вітання адресуємо диспетчеру сектора з проведення консультаційно-профорієнтаційної роботи у м. Вінниці Галині  Дацик і провідному фахівцю відділу технічних засобів навчання Євгенію Козяренку.

Дорогі колеги! У цей чудовий день бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, щедрої долі, безмежного щастя і кохання, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань!

Нехай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці квітне доброта, а в роботі все складається якнайкраще!

2397

 

Сторінка 1 із 6

© Інститут інноваційної освіти КНУБА