Щиросердні вітання з днем народження надсилаємо викладачу кафедри архітектурно-проектної справи Маргариті Фіоновій.

Шановна Маргарито Олегівно!

Вітаючи Вас у цей святковий день, щиро бажаємо міцного здоров’я і натхнення для досягнення найвищих цілей, задоволення від роботи, визнання і підтримки від колег, вдячності й поваги від студентів, родинного затишку та благополуччя, усіляких життєвих гараздів і прихильності долі!

8A4BDD2C 0E5C 451F 9B11 0DE58E435C2F

 

Шановна Валентино Вікторівно!

Прийміть наші щиросердні вітання та найкращі побажання з нагоди дня народження.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, радості, любові. Нехай життя дарує вдосталь яскравих моментів і збудуться всі Ваші найсміливіші мрії! Нехай Вас оточують тільки щирі, надійні друзі і добрі люди.

beautiful flower bouquets 88

Наші вітання з днем народження - провідному фахівцю навчального відділу з підвищення кваліфікації Тамарі Тихомировій.

Шановна Тамаро Едуардівно!

Прийміть наші щирі та сердечні вітання з нагоди Вашого дня народження та побажання міцного здоров’я і гарного настрою не лише у святкові дні.

Нехай у всіх справах Вас супроводжує яскравий успіх, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати,а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення.

384 0

Наші щиросердні вітання сьогодні  - провідному фахівцю відділу технічних засобів навчання Тимофію Мартиненку

Шановний Тимофію Вячеславовичу!

Бажаємо Вам бадьорості духу, доброго здоров’я, процвітання, достатку, щоб Ви завжди відчували підтримку з нашого боку і відчували себе щасливим в команді, де Вас поважають і цінують за професіоналізм і особисті якості.

Нехай всі ваші хороші ідеї втілюються в реальність, а мрії здійснюються!

BF 99.jpg.pagespeed.ce.LxgGN0xeOU

У останній день осені ювілейний день народження святкує диспетчер Поліського сектору з проведення консультаційно-профорієнтаційної роботи Світлана Романова.

Шановна Світлано Вікторівно!

Прийміть щиросернi вітання з нагоди Вашого дня народження та слова вдячності за працелюбність і компетентність, доброзичливість, щирість і діловитість. 

Нехай цей день і всі наступні принесуть тільки приємні емоції і незабутні враження, нехай життя буде яскравим і насиченим добротою, радістю, любов’ю!

Бажаємо, щоб на роботі цінували і поважали, а вдома — допомагали і плекали. Міцного здоров’я, благополуччя і миру!

main

Сторінка 1 із 18

© Інститут інноваційної освіти КНУБА