Свій ювілейний день народження сьогодні святкує начальник навчального відділу з підвищення кваліфікації Олена Бойправ.

Шановна Олено Іванівно!

Прийміть щиросернi вітання з нагоди Вашого дня народження та слова вдячності за працелюбність і компетентність, доброзичливість, щирість і діловитість. 

Нехай життя завжди буде світлим і радісним, як цей святковий день, а вітання від рідних, друзів і колег додадуть життєвих сил в скарбничку Вашої душі!

Мiцного здоров’я Вам, благополуччя, миру, щедрої долi, щастя у життi, творчї наснаги у вiдповiдальнiй роботi!

Успiхiв у всьому задуманому та нових плiдних здобуткiв!

boxwith flowers 4

Щиросердні вітання з нагоди дня народження надсилаємо провідному фахівцю адміністративно-управлінського персоналу Анастасії Остапчук.

Шановна Анастасіє Вадимівно!

Сьогодні маємо щасливу нагоду привітати Вас з днем народження та висловити слова вдячності за особливу атмосферу затишку і взаєморозуміння, яку створюєте у нашому колективі, за щирість,професіоналізм, готовність прийти на допомогу.

Нехай кожен день дарує яскраві зустрічі та щасливі посмішки, ніжні почуття та ароматні квіти, гарні новини та радісні миті.

Бажаємо доброго здоров’я, краси, кохання та успіху! 

979427 1000

Вітаємо з днем народження провідного фахівця навчального відділу Олену Аронову.

Шановна Олено Валеріївно!

Прийміть наші щирі та сердечні вітання з нагоди Вашого дня народження!

Нехай у всіх справах Вас супроводжує яскравий успіх, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення.

avzin

Свій день народження сьогодні святкує доцент кафедри будівництва та інформаційних технологій Світлана Вольтівна  Дубова.

Шановна Світлано Вольтівно!

У день Вашого народження прийміть найщиріші вітання і побажання доброго здоров'я і щастя! Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Від щирого серця бажаємо успіху в Ваших починаннях, твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей.

buket tsvetov kantri sharm 030178 1 800x800

Свій день народження святкує фахівець 1 категорії сектору з проведення консультаційно-профорієнтаційної роботи в м.Немирові Оксана Черніченко.

Шановна Оксано Миколаївно!

 Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого дня народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій.

 Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання. Миру, злагоди, шани, любові та достатку у Вашому домі!

b6af604ff7c56fdec22f53f458337a3b

Сторінка 1 із 3

© Інститут інноваційної освіти КНУБА