Вартість послуг та реквізити

1. Проведення та видача за результатами атестації посвідчення щодо вільного володіння державною мовою:

- за графіком атестаційних сесій ‑ 450,00 грн.;
    - у разі бажання отримати посвідчення у день складання атестації - 550,00 грн.
    - в індивідуальному порядку - 630 грн.

2. Підтвердження документів: (з виготовлення посвідчення відшкодування витрат університету - 50,00 грн.)
    - документи державного зразка про загальну середню освіту, видані до 2000 року, з оцінкою "5" за вивчення української мови;
    - документи державного зразка про загальну середню освіту, видані після 2000 року, з балом про підсумкову державну атестацію з української мови не менше 10;
    - диплом молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста), бакалавра, магістра "спеціаліста" з відповідним додатком з оцінкою "відмінно" за вивчення української мови;
    - диплом бакалавра, магістра (спеціаліста) за спеціальностями українська мова та література; українська мова та література і іноземна мова; філологія.

3. У разі втрати або пошкодження посвідчення видача дублікату - 50,00 грн. (відшкодування витрат університету).

Реквізити:

Навчальний заклад:
    Відокремлений структурний підрозділ «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури»
    03037 м. Київ, вул. Освіти, 4
    245-48-56
    Розрахунковий рахунок 31252239185739

Код ЄДРПОУ 38639433

МФО 820172

Банк УДКСУ у Солом’янському районі у м. Києві

Призначення платежу: за послугу з проведення атестації та видачі посвідчення щодо вільного володіння державною мовою. Обов’язково вказати П.І.Б. повністю.

ukende