Участь у Міжнародній науково-технічній інтернет-конференції «Підвищення рівня ефективності енергоспоживання в електротехнічних пристроях і системах»

Наприкінці року у м.Луцьк відбулася VIII Міжнародна науково-технічна інтернет-конференція «Підвищення рівня ефективності енергоспоживання в електротехнічних пристроях і системах».

До участі у форумі були запрошені науковці, студенти, провідні фахівці та керівники підприємств, організацій, органів державного та муніципального управління, які зацікавлені у ефективному розвитку електроенергетичної галузі.

Серед учасників заходу були і представники Інституту інноваційної освіти КНУБА.

Руслан Кубанов, доцент кафедри економіки та менеджменту ІІНО КНУБА, розповідає:

«Мета конференції – проведення форуму вчених електротехніків, електроенергетиків для представлення їх  робіт, визначення тенденцій розвитку даної галузі науки, встановлення плідних контактів та обміну досвідом в галузі: електротехніки і електропостачання, нетрадиційних і відновлюваних джерел енергії, розосереджених джерел енергії в локальних системах, перетворенню електроенергії та енергоощадних технологій, а також діагностики електроенергетичного обладнання, підвищення енергоефективності  комунального господарства.

Це цікавий і корисний для викладача захід, який допоможе більш широкому впровадження інноваційних технологій у навчальний процес, сприятиме формуванню у студентів ключових компетенцій, які є актуальними і затребуваними  у галузі».

139809578 766619094257831 8331465357406648982 o