Карантин - не завада процесу професійного самовдосконалення

Завідуюча кафедрою економіки та менеджменту, доктор економічних наук, професор Іннола Новикова представляла ІІНО КНУБА на Zoom-зустрічі, організованій об’єднанням освітян, громадських діячів та студентів, які прагнуть якісних змін в освіті, - «Прогресильні». Тема зустрічі – як заподіяти вигоранню на роботі, як визначити, що у співробітників є ознаки вигорання. У рамках заходу представники різних освітніх, начальних закладів говорили, зокрема, про те, як за нинішніх непростих обставин,пов’язаних з карантинними заходами, активним впровадженням новітніх технологій навчання та з огляду на непросту психологічну атмосферу, яка супроводжує людей з початку року, зберегти душевний спокій, урівноваженість, професійність, щоб продовжувати якісно працювати і не лише ділитися зі студентами та вихованцями своїми знаннями і компетенціями, а й вселяти у них надію на краще, бажання удосконалюватися і прагнути до нових наукових,професійних звершень.

«Цікавий і корисний захід, - ділиться Іннола Вікторівна. – Адміністрація нашого Інституту потурбувалася про те, щоб за нинішньої складної епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусною інфекцією, створити максимально безпечні умови для наших студентів, співробітників. Окрім того, ми і за нинішніх непростих умов маємо пам’ятати про необхідність професійного самовдосконалення, пошуку нових форм і методів навчальної діяльності і бути психологічно готовими до різноманітних викликів та передавати свою впевненість студентам».

zum