Культура та мистецтво. Виставка "Місто, яке має подобатись"

У вересні викладачами кафедри архітектурно-проектної справи ВСП «ІІНО КНУБА» було організовано та проведено в Картинній галереї Центру культури та мистецтв КПІ імені Ігоря Сікорського виставку "Місто, яке має подобатись" та два авторських майстер-класи з майстрами акварельного живопису. У виставці "Місто, яке має подобатись" взяли участь понад 20 художників та архітекторів Києва, Одеси, Рівного, Івано-Франківська, Ужгорода, Дніпра. Вони представили свої акварельні роботи, які дали можливість побачити крізь призму художнього сприйняття чудові міські краєвиди старовинних та сучасних міст України.

На виставці були представлені різні техніки в зображенні архітектури.

Куратор виставки викладач кафедри АПС Ольга Вікторівна Баженова розповідає: «Метою цієї  виставки було показати місто. У архітекторів своя специфіка в зображенні міста. Це прискіпливість до архітектурних деталей і перспективи. Але у той же час можна побачити, з якою глибокою любов’ю відображені їх рідні  міста. Я вдячна талановитим митцям, які відгукнулися на пропозицію участі у виставці. Переглядаючи книгу відгуків та вражень,  відчуваю вдячність за теплі слова та побажання відвідувачів, які в такий складний час змогли прийти на цю виставку та надихнутися на майбутню творчість.

Також в межах заходів, присвячених виставці "Місто, яке має подобатись", було проведено два майстер-класи: Ольги Баженової за тематикою «Квіти у різній техніці акварельного живопису» та майстер-клас з майстром акварельного живопису Ігорем Трохименко на пленері (головний корпус КПІ). У майстер-класах брали участь викладачі та студенти-дизайнери кафедри АПС, які мали змогу навчитись у майстрів техніці швидкої «легкої» подачі екстер’єру пам’ятки архітектури, передачі загального враження від архітектури, світла, тіней, узагальнюючи деталі виділяти головне.

1 1.pg

1 5jpg

1 6JPG

1 7.jpg

2 1.jpg

2 2.jpg

Інтерв’ю куратора Баженової О.В. та відео-огляд виставки можна переглянути на сайті Картинної галереї Центру культури та мистецтв КПІ імені І.Сікорського

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА