Участь II Всеукраїнській науковій конференції «Філософія науки, техніки і архітектури в гуманістичному вимірі»

Представники ІІНО КНУБА - аспіранти кафедри економіки та менеджменту, взяли участь у II Всеукраїнській науковій конференції «Філософія науки, техніки і архітектури в гуманістичному вимірі», яка 29-30 листопада 2019 року проходить у Київському національному університеті будівництва і архітектури.

Теми, які пропонуються до обговорення, наступні:

Сучасна філософія науки: інтеграція чи диференціація?
Філософія штучного інтелекту: міждисциплінарна взаємодія філософів та інженерів.
Науково-технічна творчість: проблеми і перспективи.
Філософія техніки у контексті її інновації.
Естетико-філософські проблеми сучасної української архітектури.
Філософія творчості: мистецтво, дизайн, архітектура.

«В рамках конференції заплановано проведення круглого столу на тему:
«Місце IT технологій в сфері науки, техніки і архітектури» - захід, який особливо цікавий для ІІНО КНУБА, як провідного закладу вищої будівельної освіти, де активно впроваджуються сучасні інноваційні технології навчання. Загалом, атмосфера цікава, творча, багато корисних зустрічей і нової інформації. Дякуємо організатором за такий захід», - розповідає Марина Литвин.

IMG 6b0d95351cb9a192fa909c6ae44d26a7 V

IMG 2af9958a04b3c73e9ffd4b210948e102 V