Питання про збереження пам’яток архітектури та посилення відповідальності за руйнування архітектурної спадщини потрібно вирішувати на законодавчому рівні – Віктор Лещинський

З 2011-го року тривала боротьба, за якою стежили не лише кияни. Небайдужі люди, що не погодились з рішенням 68 депутатів Київради про позбавлення охоронного статусу Гостинного двору на Подолі, фактично врятували будівлю. На місці Гостинного вже міг "красуватись" черговий ТРЦ. Але кияни не віддали пам'ятку забудовникам. Фактично, уроки Гостинного двору, дали досвід і тим, хто захистив Поштову площу. Подробиці - у «Експертному висновку» з Денисом Денисенком. Серед експертів - професор кафедри цивільної інженерії ІІНО КНУБА, голова НЕБАУ Віктор Лещинський.