На засіданні Вченої ради ІІНО КНУБА розглянуто низку важливих питань

На черговому засіданні Вченої ради ВСП «ІІНО КНУБА», яке відбулось під головуванням директора ІІНО КНУБА, професора Олександра Никитюка, було розглянуло низку актуальних питань щодо діяльності навчального закладу. Зокрема, завідувачі кафедр  - професор Дмитро Прусов, професор Петро Зінич, професор Олексій Шкуратов доповіли про підсумки державної атестації за програмою підготовки магістрів і затвердження звітів голів ЕК.

Також було розглянуто питання «Про узгодження тематики та керівників атестаційних магістерських робіт в групах». З цього питання учасників засідання Вченої ради інформували завідувачі кафедр - професор Дмитро Прусов, професор Петро Зінич, професор Олексій Шкуратов, професор Іннола Новикова, доцент Наталія Авдєєва.

Обговорено під час засідання і низку інших важливих питань діяльності ІІНО КНУБА.