Під час наради обговорили низку актуальних питань щодо різних напрямків діяльності ІІНО КНУБА

9 вересня директор ІІНО КНУБА, професор Олександр Никитюк провів робочу нараду з адміністрацією, керівниками структурних підрозділів Інституту, під час якої було обговорено низку актуальних питань.

У нараді взяв участь виконавчий директор Громадсько-професійної спілки «Національний експертно-будівельний альянс України» (НЕБАУ), з якою ІІНО КНУБА підписано Меморандум про співпрацю, академік Академії будівництва України, керівник програми  «Доступне Житло України» Іван Перегинець. Основним напрямом співробітництва між НЕБАУ та ІІНО КНУБА, як провідного закладу вищої освіти будівельного профілю, який, зокрема, надає освітні послуги за напрямом «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» та проводить атестацію з отриманням кваліфікаційного сертифікату з вказаного напрямку, є проведення спільних освітніх заходів, спрямованих на задоволення потреб у кваліфікованих кадрах, створення для цього сприятливих умов для розширення можливостей працевлаштування та підвищення якості освіти.

Начальник навчального відділу Наталія Салоїд зупинилась на окремих питаннях організації навчального процесу в Інституті. Цьогоріч кількість вступників, які висловили бажання навчатися в ІІНО КНУБА, зросла майже на чверть. І сьогодні адміністрація ставить завдання перед усіма структурними підрозділами,  у тому числі – в регіонах, де працюють консультаційно-профорієнтаційні сектори Інституту, створити усі належні умови (навчально-методичні, матеріально-технічні, побутові) для здобуття студентами освітніх послуг найвищого рівня за найкомфортніших умов, за зручним графіком, максимально адаптованим під запити людей, які, переважно, поєднують роботу і навчання.

Учасники наради зупинились на питаннях науково-інноваційної діяльності, зокрема, пов’язаних з організацією ІІНО КНУБА та проведенням на його базі  восени престижних міжнародних науково-практичних конференцій.

Під час наради також обговорено організаційні і технічні питання, пов’язані з переходом на автоматизовану систему управління (АСУ) - «електронний декан», яка стала однією із важливих інновацій нинішнього навчального року.

IMG 1b50560bf9dead9927bfc805c7768ad8 V

IMG 40e52dcdde8d3a2be28b9118812d9f6d V

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА