Наші найкращі вітання з днем народження Ірині Миколаївні Сотніковій

Сьогодні свій день народження святкує прекрасний фахівець і чарівна жінка - головний бухгалтер ІІНО КНУБА Ірина Сотнікова.

Шановна Ірино Миколаївно!

Щиросердно вітаємо Вас з днем народження та, користуючись приємного нагодою, висловлюємо Вам щиру подяку за професіоналізм, працьовитість, відданість справі й тверду життєву позицію, за широкий діапазон знань та інтересів, які допомагають нашому Інституту підтримувати імідж навчального закладу з бездоганною фінансовою репутацією, а Вам дарують  повагу колег та громадськості.

Бажаємо Вам, Ірино Миколаївно, міцного здоров’я, нових творчих здобутків, удачі та оптимізму.

Бажаємо з радістю та посмішкою зустрічати кожен день, обов’язково досягати всього, чого бажає серце. Нехай у діяльності завжди буде море гідних ідей та перспектив, у житті чекає безліч радощів, приємних зустрічей та цікавих подій.

Нехай мир, злагода і добробут завжди супроводжують Вас та Вашу родину.