До Дня молоді: Нехай кожна маленька перемога стає запорукою життєвого успіху!

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Щиро вітаємо з цим святом членів нашого колективу, наших студентів – нинішніх і майбутніх, усіх, для кого цей день не просто останній день літа!

Бажаємо  усім молодим творчої енергії, незалежних думок та сил реалізувати усі найкращі мрії.

Наш інститут, наші викладачі допоможуть Вам знайти своє місце у житті, здобути гарну професію, знайти друзів, повірити у себе і стати успішним!

Шукайте і знаходьте виходи з важких ситуацій і будьте еталоном справедливості для майбутніх поколінь!

Здоров'я вам, щасливих днів, у всьому успіхів!