Згідно наказу № 250 від 11 червня 2019 року «Про проведення соціологічного опитування серед випускників 2019 року та роботодавців», підписаного ректором КНУБА, професором Петром Куліковим,  директору ІІНО КНУБА, професору Олександру Никитюку доручено забезпечити проведення соціологічного дослідження серед здобувачів вищої освіти 4 курсу на рівні бакалаврів, 2 курсу – на рівні магістрів. А також серед роботодавців, де працюють випускники КНУБА 2018 року.

Дослідження буде проводитися з метою забезпечення соціологічної складової аналізу якості підготовки студентів в Університеті, відповідно до п.1 ст. 16 Закону України «Про вищу освіту» та на виконання положень Концепції стратегічного розвитку КНУБА на 2019-2023 роки.

soz