Яскраво та урочисто закінчився навчальний рік у Житомирському технологічному коледжі КНУБА

У переповненому актовому залі Житомирського технологічного коледжу, який є структурним підрозділом КНУБА, і багато випускників якого щороку поповнюють студентські лави нашого Інституту, відбувся святковий концерт та нагородження студентів, які у цьому навчальному році були найактивнішими та найуспішнішими.

Заступник директора з навчальної роботи Майя Вікторівна Герасимчук  вручила грамоти і подяки і побажала молодим людям усього найкращого – бути розумними, щасливими, успішними у прекрасній і заможній  Україні.

Студенти коледжу усіх курсів, викладачі, співробітники стали учасниками цікавого дійства, під час якого молоді люди демонстрували свої творчі таланти – звучали пісні, виконувалися танцювальні композиції, глядачам було запропоновано гумористичні номери.

Крім того, на заході було озвучено і цікаву інформацію про досягнення коледжу, його участь у благодійних акціях, освітніх програмах, про призи та нагороди. Так, цьогоріч за участь у благодійній акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до Серця» - «Дитяче серденько – живи!» Житомирський технологічний коледж КНУБА було відзначено подякою. Студенти коледжу стали активним учасниками загальної студентської наукової конференції, за що отримали грамоти та подяки. Травень був багатий на цікаві події. Так, у Національному лісотехнічному університеті України м. Львова відбулася олімпіада студентів освітньо-кваліфікаційного рівня "Молодший спеціаліст" за спеціальністю "Лісове господарство" з фахових дисциплін, в якій взяли участь студенти  коледжу  Карпінський Руслан та Зорін Андрій і за результатами олімпіади отримали 1 місце. Студенти коледжу стали активними учасниками ярмарку професій та загальноміського дня здоров’я.

DSC02604

DSC02611

DSC02612

DSC02615

DSC02664

DSC02671

Одним із найстаріших і найавторитетніших навчальних закладів регіону – Житомирським технологічним коледжем КНУБА керує Людмила Анатоліївна Білогор, яка зазначає, що пишається успіхами студентів і рішення багатьох випускників продовжувати навчання в ІІНО КНУБА адміністрація, викладачі, вітають, тому що такий вибір дозволить продовжити навчання у висококваліфікованих педагогів, які є практиками, за зручним графіком, у максимально адаптованих до їх потреб умовах, за бажання – без проблем суміщати навчання і роботу.

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА