Всеукраїнський конкурс архітектури та урбаністики "Ukrainian Urban Awards" - цінний європейський досвід щодо сучасних тенденцій планування міста

 7 червня у Києві  відбудеться  Всеукраїнський конкурс архітектури та урбаністики "Ukrainian Urban Awards", захід, який співробітники кафедри будівництва та інформаційнх технологій ІІНО КНУБА відвідають з метою переймання європейського досвіду щодо сучасних тенденцій планування міста на шляху його сталого розвитку.  

Архітектурний конкурс «Ukrainian Urban Awards» покликаний визначити кращі архітектурні проекти України незалежно від форми, розмірів і бюджету.
 
Мета конкурсу - підвищення стандартів в сфері архітектури України та поширення передового досвіду, тенденцій та інновацій в будівництві, архітектурі і девелопменті. Місія конкурсу - поліпшення якості інфраструктури та архітектурного середовища міст України.
 
Архітектурний конкурс «Ukrainian Urban Awards» представляє високу цінність для архітектурного співтовариства, оскільки  в його основі лежить експертне проведення конкурсу і жорстка процедура відбору конкурсних проектів. Оргкомітет «Ukrainian Urban Awards» взаємодіє з широким колом професіоналів - архітекторами, забудовниками, виробниками, представниками міністерства - і прагне до повної прозорості і об'єктивності всіх етапів голосування.
 
Головний акцент конкурсу зроблений на принципах, викладених в основних тезах Лейпцизької хартії «Міста Європи на шляху сталого розвитку». В першу чергу це є відношення до пішоходів, велосипедистів, а також правильна багатофункційність та різноманітність, змішана забудова. Особливою вимогою є контекст середовища – коректність нового об'єкту до існуючої «тканини» міста. Обов'язковими є енергоефективність та реалізація. 
 
Висококваліфіковане журі, до складу якого увійдуть кращі архітектори країни і світу, оцінить досягнення в сфері міської нерухомості України і визначить кращі архітектурні проекти, представлені на архітектурний конкурс.
uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА