ІІНО КНУБА створює максимально зручні умови для студентів – починаючи зі вступної кампанії і закінчуючи форматом навчання та графіком сесій

Для того, щоб створити нашим абітурієнтам максимально сприятливі умови вступної кампанії, вона проводиться двічі на рік – весною і влітку. Нині триває літній її етап. (Детальніше про правила прийому до ВСП "Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури" у 2019 році дивіться ТУТ).

Графік навчального процесу, графік проведення заліково-екзаменаційних сесій та засідань, розклади занять навчальний відділ розробляє з урахуванням побажань студентів, адже у більшості своїй вони поєднують роботу за фахом і здобуття вищої освіти. Думка студентів враховується і при складанні навчальних планів та переліку дисциплін, які зазначено в планах. Цікавим нововведенням є формування дисциплін самостійного вибору студентів та корегування об’єму їх викладання, - розповідає керівник навчального відділу Наталія Салоїд.

Корегуємо і строки навчання. Аналізуючи конкуренцію на ринку освітніх послуг, сучасний стан освітньої галузі переходимо на нові навчальні плани, які передбачають підготовку бакалаврів протягом 1 року 10 місяців,  а магістрів - 1 рік 4 місяці.

Наші студенти – переважно люди, які вже мають базову освіту і практичний досвід роботи. Наш навчальний заклад вони обирають з багатьох причин. Він є структурним підрозділом КНУБА – провідного закладу вищої будівельної освіти країни. І тут створено всі умови для отримання максимального об’єму сучасних знань у відносно короткі терміни. Робимо акцент на заочній формі навчання. Зважаючи на бажання і можливості студентів, впроваджуємо дистанційну та змішану форми навчання.

Загалом навчання відбувається на п’яти кафедрах. На 1 січня близько 3 тис. студентів навчалося  на восьми спеціальностях, 13 освітніх програмах.

12

Щороку оновлюємо навчальні плани, осучаснюємо перелік дисциплін, адже ринок вимагає підготовки фахівців за новими стандартами.

Наші випускники займають достойне місце на ринку праці, серед них багато відомих людей. І кількість студентів, які висловлюють бажання здобувати вищу освіту саме в ІІНО КНУБА постійно зростає, що підтвердила і цьогорічна весняна вступна кампанія.

 DSC1096

91C49C2E B83D 4BD6 B20E E762FEF40501

29 2

2аd1

aar

mened

Нагадуємо, що ІІНО КНУБА також організовує:
– курси підвищення кваліфікації за будівельними спеціальностями;
– базову підготовку оцінювачів та курси підвищення кваліфікації з експертної грошової оцінки земельних ділянок та інші.

Телефон для довідок:

(044) 244 04 82; (044) 245 48 56; (044) 244 96 63. Факс (044) 245 48 56).

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА