Інститут інноваційної освіти на Дні відкритих дверей у Київському національному університеті будівництва і архітектури

Минулої суботи до КНУБА завітали сотні гостей з усіх куточків України, щоб ближче познайомитися з провідним навчальним закладом вищої освіти України в галузі підготовки фахівців з будівельних спеціальностей. 

Під час офіційно-концертної програми з майбутніми студентами та їх батьками поспілкувався ректор КНУБА професор Петро Мусійович Куліков, який розповів про розвиток будівельної галузі в Україні, місце КНУБА в провідних рейтингах Києва і України та перспективності отримання освіти за спеціальностями і спеціалізаціями, що пропонує КНУБА своїм абітурієнтам.

rector

А студенти КНУБА підготували багато цікавих розваг і конкурсів (детальніше на сайті КНУБА)

Участь у цікавому і масштабному заході взяли і представники ІІНО КНУБА: начальник відділу міжнародних зв’язків, профорієнтації та регіонального розвитку Людмила Казадаєва та провідний фахівець відділу Олена Савчина.

Інститут інноваційної освіти, який є відокремленим структурним підрозділом КНУБА, був широко представлений на заході, як провідний навчальний заклад в системі післядипломної освіти України будівельного профілю.

Головними напрямами діяльності Інституту є підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації фахівців з метою набуття ними вищого освітнього рівня, нової кваліфікації, нової спеціальності на основі раніше здобутих. Про те, наскільки перспективо, цікаво і зручно вчитися в ІІНО, де створені усі умови для здобуття вищої або другої вищої освіти, у тому числі для людей, які хочуть поєднувати роботу і навчання, розповідали представники Інституту і батькам, і молодим людям. Адже здобувати нові знання, навички в ІІНО можна і дорослим – на курсах підвищення кваліфікації, яких в Інституті чимало за різними напрямками, і на восьми спеціальностях п’яти кафедр.

«Інтерес до ІІНО дуже великий, - ділиться Людмила Федорівна, - наших абітурієнтів приваблюють різноманітні форми навчання – денна, заочна, дистанційна, зручний графік занять та сесій, потужний викладацький склад Інституту і престижність та затребуваність професій. Стенд ІІНО КНУБА під час заходу був дуже популярним, роздали багато інформаційних матеріалів. Впевнена, що серед гостей КНУБА було чимало наших майбутніх абітурієнтів».

vidk

vv

dd

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА