Розпочинається прийом заяв та документів у рамках весняного набору на заочну форму навчання

Сьогодні, 19 березня, розпочинається прийом заяв та документів у рамках весняного набору на заочну форму навчання в ІІНО КНУБА, який буде тривати три дні. Вступні випробовування відбудуться 22-29 березня. Термін зарахування випускників – не пізніше 10 квітня.

tabl

Нагадаємо, прийом заяв та документів, вступні випробовування, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників проводиться на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста для здобуття освітнього ступеня бакалавра.

Літній відбір стартуватиме у липні.

Детальніше про правила прийому до ВСП "Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури" у 2019 році дивіться ТУТ