Зустріч керівництва ІІНО КНУБА з викладачами та студентами Житомирського технологічного коледжу

Директор Інституту інноваційної освіти КНУБА, професор Олександр Никитюк, заступник директора з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків, дистанційної освіти, професор Олеся Линовицька, керівник навчального відділу Наталя Солоїд, завідуючі кафедрами: доктор економічних наук, доцент, завідувач кафедри економіки та менеджменту Іннола Новикова, доктор технічних наук, доцент, старший науковий співробітник, завідувач кафедри будівництва та інформаційних технологій Дмитро Прусов 20 лютого приїхали до Житомира, щоб зустрітися з керівництвом, викладачами та студентами Житомирського технологічного коледжу КНУБА.

Сьогодні коледж є вищим навчальним закладом, який забезпечує випускникам отримання диплому молодшого спеціаліста за спеціальностями: лісове господарство (оброблювання деревини); дизайн; економіка; фінанси, банківська справа та страхування; інженерія програмного забезпечення; комп’ютерна інженерія; електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології; хімічні технології та інженерія; соціальна робота.

Щорічно коледж випускає більш ніж 265 висококваліфікованих спеціалістів середньої ланки для багатьох галузей народного господарства нашої країни.

Випускники коледжу можуть продовжити навчання за скороченими термінами як на відповідних факультетах Київського національного університету будівництва і архітектури, так і у інших закладах вищої освіти України ІІІ і IV рівнів акредитації.

Про те, чому його випускники мають зупинити свій вибір саме на Інституті інноваційної освіти і розповіли представники адміністрації Інституту.

Зокрема, керівник навчального відділу Наталя Солоїд детально зупинилася на особливостях організації навчального процесу в Інституті, який максимально адаптований до потреб студентів, котрі, як правило, суміщають роботу за спеціальністю і навчання. Вони мають гнучкий графік занять та сесій за скороченими термінами. Також мають можливість обрати оптимальну для себе форму навчання – денну, заочну, дистанційну, змішану.

Суттєвою перевагою є і той факт, що студенти можуть продовжувати навчання у стінах рідного коледжу, а спілкування з викладачами Інституту відбувається у зручний для них час та спосіб.

Заступник директора з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків, дистанційної освіти, професор Олеся Линовицька розповіла про розширення можливостей Інституту щодо розвитку міжнародної освіти, зокрема, зупинилася на питанні стажування студентів і викладачів в освітніх закладах інших країн, залучення викладачів із зарубіжжя до викладання в інституті. Йшлося також про впровадження в Інституті інноваційних методів навчання.

Про переваги навчання на своїх кафедрах розповіли доктор економічних наук, доцент, завідувач кафедри економіки та менеджменту Іннола Новикова, доктор технічних наук, доцент, старший науковий співробітник, завідувач кафедри будівництва та інформаційних технологій Дмитро Прусов.

Студенти мали можливість поставити свої запитання представникам Інституту, які стосувалися спеціальностей, термінів навчання, його вартості.

Директор коледжу Людмила Білогор закликала студентів зважити все почуте, порадитися з батьками і зробити свій вибір.

У зустрічі також взяли участь представники адміністрації Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права та будівельного коледжу Житомирського НАЕУ.

«Такі зустрічі є дуже корисними як для студентів, які стоять перед вибором, де продовжити свою освіту, так і для нас, адміністрації. Адже ми не лише презентуємо себе, як інноваційний заклад вищої освіти з великими можливостями і перевагами, а й дізнаємося про запити і побажання наших майбутніх студентів. Високий професійний рівень професорсько-викладацького складу Інституту, можливість отримувати вищу освіту чи навіть паралельно дві вищі освіти, поєднуючи навчання з роботою по спеціальності, форма навчання за вибором студента з врахуванням усіх його можливостей чи обмежень. – це ті аргументи на користь нашого Інституту, які студенти сприймають і кількість наших абітурієнтів, у тому числі із Житомира, щороку зростає», - підсумував результат зустрічі директор Інституту інноваційної освіти КНУБА, професор Олександр Никитюк.

zz

  DSC02315

 DSC02375

 DSC02321

 z5

 z9

 

 

 

 

 

 

 

© Інститут інноваційної освіти КНУБА