Вітаємо з новорічними святами! Щасливого 2024 року, року Миру і Перемоги!

Спливають останні дні року, який став ще одним випробовуванням українського народу на стійкість, мужність, волю, відданість високій меті.
У нашому мирному житті це були дні радості, сімейного затишку і подарунків для найрідніших.
Сьогодні підступний і жорстокий ворог змінив наше життя і примусив переосмислити багато цінностей. Але головне залишилося незмінним – ми українці, які знають, якого вони роду, шанують традиції предків і вірять у щасливе майбутнє України.
2024 рік зустрічаємо із гордістю та шаною до наших Героїв, кожного українця, який наближає наше спільне і найпалкіше бажання, - Перемогу!
Пишаємося Вами! Молимося за Вас і за Україну! Підтримуємо і допомагаємо! Чекаємо на Вас!
Шановні колеги! Дорогі друзі!
Бажаю у прийдешньому році нових успіхів, можливостей, досягнень, цікавих ідей і бажань, світлих горизонтів щастя і просторів натхнення!
Нехай у ваших родинах панують злагода, здоров’я і добробут.
Нехай усі, хто нині не вдома, повернуться у рідні домівки та обіймуть своїх рідних!
Щасливого Нового року, року Миру і Перемоги!
Олексій ШКУРАТОВ,
доктор економічних наук, професор,
в.о. директора ВСП «Інститут інноваційної освіти
Київського національного університету будівництва і архітектури»