Вітаємо з днем народження академіка НАН України Володимира Петровича Семиноженка

semin

Сьогодні день народження у відомого науковця, громадського діяча, академіка Національної академії наук України, доктора фізико-математичних наук, професора, члена Президії НАН України, генерального директора ДНУ «НТК Інститут монокристалів НАН України», голови Північно-східного наукового центру НАН України, члена Наглядової ради КНУБА Володимира Петровича СЕМИНОЖЕНКА.

Шановний Володимире Петровичу!

Адміністрація, колектив ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури» щиросердечно вітає Вас.

З великою вдячністю, повагою, шаною, бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба, нових наукових звершень на благо процвітаючої і  щасливої України, оптимізму, Божого благословення усій Вашій родині!

Олексій Петроченко,

директор ВСП «Інститут інноваційної освіти КНУБА»