Вітаємо з успішним захистом магістерських атестаційних робіт випускників, які навчалися за ОПП «Промислове і цивільне будівництво»

На кафедрі будівництва та інформаційних технологій Інституту інноваційної освіти КНУБА проведено цикл захистів атестаційних робіт на здобуття освітнього ступеня "Магістр" за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія», освітньо-професійна програма  «Промислове і цивільне будівництво».

В атестаційних роботах на здобуття освітнього ступеню «Магістр» зі спеціальності «Промислове і цивільне будівництво»  вирішуються проблеми з проектування промислових і цивільних споруд; організації та управління будівельним виробництвом; дослідження в галузі теорії і методів розрахунку інженерних конструкцій із застосуванням систем автоматизованого проектування;  комплексної реконструкції будівель і споруд, та ін.

Загальна кількість випускників цього випуску, яким присвоєно освітній ступінь "Магістр з промислового і цивільного будівництва" та кваліфікацію "Інженер-будівельник",  становить 116 фахівців.

Випускники освітнього рівня магістр є затребуваними спеціалістами у будівельних компаніях та організаціях, в органах міського управління, проектних інститутах, на керівних посадах у будівельному комплексі.

bit2023