Вітаємо з успішним захистом магістерських атестаційних робіт!

28 – 30 грудня   на кафедрі економіки, менеджменту та управління  територіями ІІНО КНУБА у змішаному форматі відбувся захист атестаційних робіт магістрів, який проходив за спеціальностями 073 «Менеджмент», 051 «Економіка», 193 «Геодезія та землеустрій», 192 «Будівництво та цивільна інженерія» за фаховим спрямуванням «Організація та економіка будівництва».

Екзаменаційна комісія під головуванням доктора економічних наук, професора кафедри маркетингу та управління бізнесом НУ «Києво-Могилянська академія  Ірини Ковшової, доктора економічних наук, професора, професора кафедри кадастру територій Інституту геодезії Національного університету «Львівська політехніка» Назара Ступеня відзначили достатній рівень підготовки атестаційних робіт, їх практичну спрямованість та наукову цінність.

"Особливістю цьогорічного тематичного спрямування робіт є окремі аспекти діяльності галузі в умовах воєнного стану та актуальні напрямки її повоєнного відродження", - акцентує завідувачка кафедри, старший дослідник, кандидат економічних наук Вікторія Чудовська.

Не зважаючи на усі проблеми, з якими щодня зіштовхується українське суспільство, ми знаходимо рішення будь-якої проблеми, долаємо перепони на нашому шляху, впевнено рухаємося до Перемоги, кожен роблячи свій вклад у її наближення: надсилаємо донати, здобуваємо освіту, розвиваємо власні проєкти...

Інститут інноваційної освіти КНУБА пишається своїми студентами, серед яких чимало військових, волонтерів, фахівців об’єктів критичної інфраструктури, будівельників, економістів, науковців, які сьогодні боронять і відновлюють країну і які знаходять час і можливість вчитися і рухатися вперед.

Вітаємо наших випускників!

r12

Вчимось – заради майбутнього!

r9

r8

r2

Працюємо – задля перемоги!

r1