З Днем Гідності та Свободи України!

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи на честь вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей в єдиній, соборній та незалежній державі.

Сьогодні ми говоримо слова вдячності Героям Небесної Сотні, військовим ЗСУ, всім захисникам української державності, які боронили і боронять нині нашу волю, наше майбутнє, долаючи підступного і жорстокого ворога.

Маємо усвідомити, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – здобути Перемогу і побудувати економічно й духовно багату, вільну й демократичну Україну, якою пишатимуться майбутні покоління.

Щиро вітаю колег, студентів, усіх українців з Днем Гідності та Свободи, бажаю міцного здоров’я, перемоги над силами темряви, мирного та ясного неба, щастя, успіхів і процвітання.

Олексій Петроченко,
директор ВСП «Інститут інноваційної освіти КНУБА»

3a7dc35e545a03e34dfca2b8f1db120c XL