Участь у VII студентській науково-практичній конференції "ВІМ-технології в будівництві"

16 вересня 2022 року на базі Прилуцького технічного фахового коледжу відбулась VII студентська науково-практична конференція "ВІМ-технології в будівництві".
Від Інституту інноваційної освіти КНУБА у конференції взяв участь завідувач кафедри будівництва та інформаційних технологій, доктор технічних наук, професор Прусов Дмитро Едуардович.
У своїй доповіді акцентував увагу на актуальних проблемах впровадження BIM-технологій у будівництві як інструменту реформування, модернізації та цифрової трансформації будівельної галузі в Україні. Також визначив аспекти підготовки висококваліфікованих фахівців, які володітимуть інноваційними методами на основі ВІМ-технологій, для практичної діяльності у сфері будівництва.

BIM 01