Вітання директора ІІНО КНУБА Олексія Петроченка з Днем знань та з початком нового навчального року

Шановні студенти, викладачі, співробітники Інституту інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури!

Прийміть щиросердні вітання з початком нового навчального року, з Днем знань.

Попри виклики військового часу, попри біль і горе, які принесли на нашу землю російські агресори, ми не лише самовіддано боронимо свою Батьківщину, а й продовжуємо вчитися, працювати, творити і надихати на звершення. Бо ми мужня, освічена, працьовита нація патріотів і героїв.

Бажаю, найперше, Перемоги нам усім!

Шановним представникам професорсько-викладацького складу - міцного здоров’я, мудрості й терпіння, творчої наснаги в роботі, а студентам – наполегливості, упевненості у своїх силах, а головне – щирого прагнення до знань та підкорення нових освітніх вершин.

Нехай новий навчальний рік, попри всі проблеми і складнощі, буде щедрим на нові професійні досягнення, наукові відкриття та особисті звершення.

Вступна кампанія 2022 триває! Запрошуємо приєднуватися до нашої команди, команди фахівців, які будують майбутнє!

директор ВСП «Інститут інноваційної освіти КНУБА»,

кандидат технічних наук