Вітання з Днем Конституції України

Шановні студенти, викладачі та співробітники!

Вітаю вас з Днем Конституції України!

Приймаючи у 1996 році Основний Закон, Верховна Рада України проголосила Україну демократичною правовою державою і визнала найбільшими цінностями життя людини, її здоров’я, честь і гідність.Сьогодні, коли підступний агресор нав’язав українському народу жорстоку війну, ми, як ніколи, чітко усвідомлюємо ціну нашої незалежності, нашої державності.

Захищаючи рідну землю, наші мужні воїни демонструють приклади справжнього героїзму, яким захоплюється увесь цивілізований світ, бо за нами правда, за нами – країна, яка сьогодні в черговий раз довела, що вона є демократичною європейською державою, для народу якого воля – це найголовніша цінність.

Бажаю вам, найперше і найголовніше, - мирного неба! Дякую за витримку, милосердя, патріотизм, професійність, за готовність прийти на допомогу.

Перемога буде нашою! Все буде Україна!

Олексій Петроченко,

директор Інституту інноваційної освіти КНУБА